Jak tak pościelisz to mnie zawołaj

Deficyt bielizny pościelowej całe szczęście minął wraz z końcem królowania na pustawych sklepowych półkach octu i paskudnych rajtów na kartki. Na CIEKAWE ubrania na nasze kołdry i podusie musieliśmy czekać nieco dłużej. Jak się już doczekaliśmy, niestety często temat ten był traktowany z pewną smutną nonszalancją. „Mamy pościel z kory, dostaliśmy pod choinkę lub na ślub, po dziesięciu praniach już mniej daje kolorami po oczach i nawet miła w dotyku”. W końcu pościel to tylko dla nas, nikt poza nami nie ogląda, jak goście przychodzą to albo zaścielone albo drzwi do ciupcialni pozamykane na siedem spustów.

Nosisz paskudne zwykłe majty tylko dlatego że nikt poza Tobą ich nie widzi? Czy ktokolwiek je zobaczy, skoro wiesz że masz na sobie beżowe miałkie pantalony? Nie. Dlaczego więc z podobnym brakiem serca traktować swoje wyrko? Ubierz je tak ładnie, by pękać z dumy jak ktoś je zobaczy!

Dziś podzielę się z Wami moimi odkryciami z polskiego rynku. Nie jest trudno o zajebistą pościel na zalando home, mnie jednak już od dawna jarają bardziej odkrycia z naszego podwórka (zarówno ciuchowe jak i gadżetowe). Strasznie się cieszę, że polscy twórcy przemycają nasze narodowe smaczki w niezwykle smaczny sposób. Werble – moje top 3 pościelowe w przypadkowej kolejności.

Cho ze mną na sianko – Hayka Dizeno Creative

Od razu ma się ochotę z chichotem zrzucić kiecę i pofiglować. Niesamowite Dizeno Creative robi same niesamowite rzeczy, worki bokserskie udające krowią pułtuszę z filmu „Rocky” i biodegradowalne designerskie urny, dzięki którym zmienisz się w wybrane drzewo. Ich Haykę ukochałam najbardziej. W nadrukowanym obłędnie sianku są poukrywane różne stworzonka, których możesz sobie poszukać jak po filglowaniu słów zabrakło.

kup! www.hayka.eu – komplet 330,-

529363_619434851430992_2103055204_n

1384058_619435048097639_523046517_n

Polbrukową kostką malowana – Pościel Bauma Pantuniestał

W Pan Tu Nie Stał zakochana jestem niezmiennie już od kilku lat. PRL jeszcze nigdy nie był tak cudny i godny pożądania. Moje ulubione koszulki z napisami „zołza” i „dziadostwo” jeszcze w tym roku doczekają się siostrzyczek „miss turnusu” i „działka moje hobby”. Chętnie wszystkie będę z siebie zrzucać przed skokiem na tą w 100% bawełnianą mięciuchną kostkę polbrukową. Lowe!

kup! www.pantuniestal.com – komplet 129,-

748_4_b

748_1_b

Każdy Polak po jedzeniu… – Pościel Obiad Pantuniestał

Brak mi słów by opisać przepełniające mnie emocje, gdy zerkam na ten komplet. Dzieciństwo, mama drąca się z okna że obiad gotowy. Lata biedostudenckie i pałaszowanie w najlepszym na świecie barze mlecznym „Turysta”. Obiady z kumatymi znajomymi, z okazji wyjątkowych okazji, z wódeczką. Ziemniorki, ogóreczki, mieloniaczek. Za taki obiad oddać można i ciało a serce!

kup! www.pantuniestal.com – komplet 129,-

750_1_b

Porzucamy się mięsem? – Mięsne Poduszki od Chrum

A to już mały deser. Nie obędzie się tu bez oczywistych moich fascynacji mięsem. Wiadomo już nie od dziś że rewelacyjne Chrum.pl dostarcza polakom zdrowe i stylowe produkty inspirowane smacznymi byłymi zwierzątkami. Dorzucam kaszankę (już niestety wyprzedaną, kaszanko wróć!!!), stejka i szyneczkę byście mogli rzucić nimi nie tylko na wyro.

Kaszanka, Steak & Szynka

kup&przytul! www.chrum.com – sztuka 89,- 

steak_std5171_Fotor_Collage_Fotor

Przeczytaj poprzedni wpis:
imageewe_Fotor
Jak zrobić dobrego foodporna

Zamknij