Najtrudniejszy pierwszy (k)rok!

Najtrudniejszy pierwszy (k)rok. Powrót do pisania. Moja radosna twórczość w internetach trwająca kilka ładnych lat, na zapomnianym już nieco serwisie fotolog.com, czekała na wznowienie niemal tyle, ile trwała. Dwa lata temu kupiłam domenę i po roku zbierania się w sobie i odkładana startu, 30 stycznia 2014 posłałam w świat pierwszą Rebelioshkę. I tak piszę już przez rok o życiu i żarciu, o sercowych rozterkach, reklamach i gierkach i mimo iż zawsze wydaje się mi że spodoba się tylko moim kotom, zaskakujecie mnie ciepłym przyjęciem. Dziękuję Wam za ten wspólnie spędzony czas. Obiecuję zmiany tylko na lepsze i niech to będą rocznicowe życzenia: mnogości ciekawych tematów i bardziej systematycznego wpisów lepienia. 

love

Podsumowanie którym się tu z Wami podzielę, mimo iż w świecie internetów na nikim nie zrobiłoby wrażenia, dla mnie jest przecudne. Za każdą cyferką, danymi i procentami kryją się bowiem Wasze ślepia, które czytają, rączki, które komentują i wracają po więcej. 

1

Strasznie fajna i ciekawa sprawa! Rebelioshka czytana jest w najdalszych zakamarkach świata. Pozdrawiam grono czytelników, które pływa, jeździ i lata :)

3

4W TOP 3 ulubionych Waszych wpisów, nie ma większego zaskoczenia :) Interesuje Was dzika erotyka, porady jak nie sprzątać i porady jak ćwiczyć by pośladkami kruszyć skały. Mnie też! Będę częściej takie tematy dla Was poruszać!

5Dla tych, którzy jeszcze nie czytali:

 1. Poradnik Nieporadnej Pani Domu [klik]
 2. 50 twarzy Romana [klik]
 3. (n)ICE Butt challenge [klik]

Jeżeli zaś jesteście ciekawi, które wpisy najbardziej lubię ja, proszę uprzejmie:

A teraz coś naprawdę fajnego. Wiem że w większości trafiacie do mnie przez Facebooka, mój profil – [klik] i fanpage Rebelioski – [klik] i Instagrama [klik]. Czasem jednak trafiają na bloga osoby szukające w googlu odpowiedzi na dręczące je pytania. Mam nadzieję że znaleźli na nie wyczerpujące odpowiedzi. Top 5 zapytań w wyszukiwarkach, które odesłały do Rebelioshki. Btw, namiętnie wyszukiwany Roman? :)

2

Wszyscy ze mną od lat i od początku, wszyscy, którzy trafili tu z czasem lub przypadkiem, kochani, współpracownicy, znajomi, znajomi znajomych, wszyscy którym jestem niemiła (buziaczki!), wszyscy mi mili a nawet moi szanowni byli! Dzięki, całuję, dajcie w komentarzu znaka w kilku znakach czego Wam brak, co lubicie, czy na coś czekacie czy po prostu urodzinowo choć trochę się do mnie uśmiechacie. Ściskam!

Zrzut ekranu 2015-02-04 o 18.38.43

 • http://ladyrhinoa.com/ Lady Rhinoa

  Super! Gratulacje Domi! Oby więcej czytelników, inspiracji, super tematów i wszystkiego gites!

  • http://www.rebelioshka.pl Dominika

   Dziękuję :**

Przeczytaj poprzedni wpis:
poop
BYŁY sobie kupy

Zamknij